И таа ќе оди до крај со разголување – ако Русија биде светски шампион


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Руската манекенка после секоја победа на Русија на Светското првенство во фудбал соблекува по едно парче облека повеќе од себе и така позира на фотките кои ги споделува на Инстаграм, а тврди дека ако Русија стане светски фудбалски првак ќе оди до крај со голотијата.

Марија Лиман е радиоводителка, модел и Инстаграм ѕвезда чиј профил изобилува со жешки фотографии, меѓу кои и оние на кои дава поддршка за руската фудбалска репрезентација на Светското првенство.

Таа дури и поразот на Русија го одбележа во прилично провокативно издание. А за четвртфиналниот дуел на Русите со Хрватска кој се игра во сабота во 20 часот, во Сочи, Марија спрема нешто специјално кое како изненадување не сака да го открива предвреме.