Хајек лабаво во плиткото – деколтето ќе прсне од „притисок“

Славната мексиканска актерка и холивудска ѕвезда Селма Хајек ги освежи своите Инстаграм обожаватели со серија фотографии од летниот одмор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Оптегната во плиткото, со деколте кое ќе прсне под притисокот на градите, Хајек опуштено ужива во морските бранови.

„Понекогаш треба само да се опуштиш и да и се препуштиш на водата”, напиша актерката на објавата.