Славни

Гола во базен – Кели знае како

Кели Брук, манекенка, актерка и призната сопственичка на најдоброто славно женско тело на светот, со сопругот уживаше крај базенот, опуштена и во целосно разголено издание, а тоа не пропушти да го сподели и со своите Инстаграм пријатели.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Бујната Кели не е многу по „облечена варијанта“ кога е водата во игра. „Ги сакам овие денови“, напиша во објаснувањето на фотографиите, а фановите возвратија: „Го сакаме твоето голо тело“.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Advertisements
To Top