Славни

Главниот адут на Лидија Бачиќ на Инстаграм е…

Кога станува збор за привлекување внимание на Инстаграм, Лидија Бачиќ е прилично креативни. Особено во поглед на провоцирањето и заведувањето со своите облини.

Нејзиниот главен Инстаграм адут, атрактивниот задник, за некои од нејзините фанови стана предмет на обожување. Облечена во „металик“ стегнати панталони, со задник истакнат во прв план, Бачиќ уште еднаш ги разгоре страстите на својата обожавателска Инстаграм армија.

„Гледајте наназад само кога сакате да видите колку далеку сте стигнале“, напиша Лидија на фотографијата.

Advertisements
To Top