Германско-шпански кокетел од гени дава ваков сексапил


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Марлен Валдерама Алварез е фотомодел и ѕвезда на Инстграм со повеќе од 100.000 следбеници.

Марлен е родена во Шпанија, на 18 мај, 1996 година, а пораснала во германскиот град Вурзбург.

Оваа секси убавица со својто атрактивен изглед ги излудува Германците, но и популацијата на социјалната мрежа Инстаграм, на која секојдневно распалува со жешки фотки.