Славни

Фото: Сопругата на Икарди повторно во центарот на вниманието!

Една од главните ѕвезди во Италија дефинитивно е сопругата на капитенот на Интер Мауро Икарди – Ванда Нара.

Аргентинската старлета е во центарот на вниманието најмногу поради своите провокативни фотки кои ги постира на Инстаграм.

Chica aburrida … chica aburrida Ruta …. ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

На фотографиите готово секогаш во преден план е нејзиното бујно деколте.

Un deseo no cambia nada , una decisión CAMBIA TODO …

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Buenas noches ? good night ? buonanotte ?.i

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Busca al intruso #MI9

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Sweet Dreams ??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Advertisements
To Top