Фото: Милан ги израдува фановите со нова убавица!


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Милан пред крајот на преодниот рок ангажираше одлично засилување, барем ако ги прашате машките фанови на италијанскиот гигант.

Ова засилување нема да може да помогне на теренот, но сигурно ќе допринесе за поголема гледаност на Милан ТВ со оглед на фактот што Џорџа Палмас е нова водителка.

Таа одлично се снаоѓа пред камерите со оглед на фактот што снимаше реклами и без облека на себе, а по Инстаграм профилот може да се види дека обожавба да стои пред објективот.

Инаку, Џорџа во минатото има учествувано и во неколку реалити програми во Италија.