Флексибилни нозе: Вака Нивес Целзиус прави секси шпага

Нивес Целзиус не им дава ни еден ден „мир“ на нејзините Инстаграм обожаватели од нејзиниот жежок сексапил и заводливост.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Овој пат „на мени“, наместо нејзиното бујно деколте, беше нејзиното флексибилно меѓуножје кое Нивес покажа колку може да го растегне. „Опуштање“, кратко додаде на фотката секапилната убавица, правејќи шпага во жешки гаќички.