Фелаини заведувал зафатена убавица, па за тоа дозна нејзиниот дечко


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Белгиецот Марун Фелаини, се обиде да ја заведи британската старлета Тина Стајнс на Инстаграм, но неговиот фраерски и швалерски обид не помина баш според неговите очекувања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Stinnes (@tinastinnes) on

„Еј, како си?“, пишал во порака Фелаини до 23-годишната Стајнс на Инстаграм. Но, за тоа успеал да дознае нејзиниот актуелен дечко, Метју Мохини, кој исто така е фудбалер, па на Инстаграм му порача „да бега од инбоксот на неговата девојка“.

Фелаини е познат по љубовните авантури со Плејбој зајачици, а меѓу бившите има и порно ѕвезда. Инаку, Тина на Инстаграм ја следат над 260.000 корисници, а од фотките ќе ви стане јасно заради што фудбалерот се попалил на оваа британска убавица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Stinnes (@tinastinnes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Stinnes (@tinastinnes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Stinnes (@tinastinnes) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Stinnes (@tinastinnes) on