Еве зошто Мексиканците победија против моќната Германија (видео)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Ете што била цаката да бидат подобри од Германците – до благословот било.