Џенифер Лопез во прегратка од бившиот на Ријана


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Џенифер Лопез и Ријана го фрлија своето пријателство во вода поради љубовната афера на Џеј Ло со Дрејк, поранешното момче на чоколадната убавица од Барбадос.

28-12-lopez-drejk1

Ријана престана да ја следи својата довчерашна пријателка на Instagram, по што Џенифер и Дрејк и официјално ја потврдија врската со фотографија во љубовна прегратка.

Џеј Ло ги погреа гласините за наводна врска откако на почетокот од месецот објави селфи со Дрејк. Сепак, тогаш ниту таа, ниту нејзиното ново момче, не дадоа коментар дали станува збор за шпекулација или пак за вистинска врска.

28-12-lopez-drejk2