Договор помеѓу обложувачки компании кој ветува профит!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Онлјан обложувачкиот провајдер кој создава содржини за коцкање, Inspired Entertianament обајви вест за постигнување на договор помеѓу Bet365 и групацијата 888 холадинг.

Како резултат на тоа, 888 холадингот треба да започне со развивање на содржина која е во сопственост на оваа компанија.

Што се однесува до овој договор, Bet365 се први што започнаа со пренесување на нивната содржина на друг провајдер, а експертите очекуваат дека тоа ќе биде за пример и на други онлајн обложувалници како што е 1xBet.

Стив Роџерс, кој е главен менаџер во Inspired Entertianament вели: Ние сме презадоволни што успеавме да озбедивме виртуелните спортови да се прошируваат во САД, а исто така сметаме дека и успехот е гарантиран.

888 холдингот кој е бренд за обложување сега доби пристап до интерактивни игри, виртуелни игри, спортско обложување, лото и казино игри од оваа компанија.

Наша препорака се двете најистакнати слот игри со овошна тема, Flaming Hot и 40 Super Hot.

Како резултат на овој договор ќе се појават наслови како што се се V-Play Soccer, Football, Stock Car Racing и Horse Racing и многу други.