Џеј Ло точно знае што, колку, кога и каде да разголи


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Планетарно популарната музичка ѕвезда Џенигфер Лопез повторно ја импресионираше јавноста со својот стил на црвениот тепих.

„Жешката“ латиноамериканка на црвениот тепих се прошета во секси корсет и здолниште со огромен отвор на задникот.

Џенифер Лопез изгледаше сензационално на доделувањето на наградите „MTV MMA“ .

Мегапопуларната пејачка носеше комбинација од кожа и текстил – корсет со длабоко деколте и црно здолниште. Интересното е тоа што Лопез одлучила и здолништето да има големо деколте, отворот бил токму кај нејзиниот заштитен физички атрибут, задникот.

Џенифер покажа дека и на 53 годишна возраст има тело на кое може да и позавидат и двојно помладите девојки.