Жешко

Девојката од Роналдињо распали со бујните облини на Инстаграм

Аниа Гадеа, девојката на Роналдињо, ја разгоре фантазијата на своите обожаватели на Инстаграм со жешка фотка на која своите бујни облини ги стегна во микро бикини костим со новогодишна конотација.

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

Плејбој зајачицата со која легендарнот бразилски фудбалер е во врска веќе извесно време, за Роналдињо се разголе на почетокот од годината, а во меѓувреме очигледно успеа да го освои и неговото срце.

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

Гадеа, мексиканската Плејбој зајачица, во октомври, 2016 година, прво ги воодушеви фановите со божиќно издание, но потоа ги разбранува духовите со изјавата дека има потреба од девојка.

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

„Толку сум романтична. Ми треба само девојка“, напиша таа на социјалните мрежи и предизвика бура од реакции.

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

26-годишната сексапилна убавица се труди да биде и пејачка, но на Инстаграм повеќе го промовира своето жешко тело и бомбастичните облини, отколку своите песни, поради што вртка над 400.000 обожаватели кои ја следат на таа социјална мрежа.

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

A post shared by ANIA GADEA (@aniagadea) on

***

To Top