Девојката му се секса секој ден со различен, а него не му смета тоа!

Можете ли да замислете сериозна врска со порно актерка? Како ќе се носете со нејзината работа или како би реагирале на тоа вашите ближни?

Мајк Адкинс до пред четири години немал одговор на овие прашања, но мораше да се прилагоди откако ја сретна Али Хаз бидејќи се заљубија.

Тој му откри на светот како е да живееш со славна порно ѕврезда, па истакна дека нејзината работа ја гледа како „служба е служба, а дружба е дружба“.

„Се додека е во прашање работа, не ми пречи што се секса со други момци. Има моменти кога не се осеќам добро со оглед на улогите што и ги нудат, но не сум љубоморен, а најтежок момент до сега ми беше кога морав да и признаам на мајками со што Али се занимава“ открива Мајк Адкинс.

„Тоа признавање помина многу подобро отколку што очекував бидејќи мојата мајка воопшто не се „запали“ за тоа. Со смеа ми одговори фала Богу, мислев ќе ми кажеш дека е трудна“  кажува Адкинс кој немал поим со што се занимава Али кога се запознале.

„Не одам на снимање и не ги гледам нејзините видео. Зошто ми е тоа кога ја имам до себе“ – вели Адкинс.

Али во порно индустријата е скоро 8 години, а до денес снимила преку 350 филмови. Ја сака својата работа и не мисли да ја остави.