Денес пука со сексапил, а некогаш беше маж (18+)

Некогаш Андреј, а денес Андреја Пејиќ, манекенката која некогаш беше маж, гордо се соблече на плажа во Мајами и тоа топлес. Таа пред две години, подлегна на операција за менување на полот.

14-12-pejic1

Фотографии најчесто објавува на нејзиниот профил на Instagram, но ова што полугола се соблече на плажа е доволен доказ колку е задоволна од тоа како изгледа.

14-12-pejic2

Таа редовно работи со Жан Пол Готје и со Марк Џејкобс. Борец е за истополова еднаквост, а оваа година се приклучи и на кампањата „free the nipple“ – ослободете ги брадавиците.