Жешко

Деми Роуз „како од мајка родена“ пред објективот на Дани Десантос

Бујната и сексапилна Британка Деми Роуз, која моментално е една од најпопуларните жени е една од најпопуларните убавици на Инстаграм, има милионска армија обожаватели на оваа платформа кои редовно ги „дозира“ со жешки и провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Овој пат со нив сподеи фотки на кои позира целосно гола за еротски едиторијал. Фотографирана е од познатиот фотограф Дани Десантос, а резултатот ги плени стотиците илјади луѓе и на нејзиниот и на неговиот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

To Top