Жешко

Деми Роуз како каубојка во топлес издание и по танга среде пустина

Сексапилна британска Инстаграм ѕвезда Деми Роуз распали на споменатата социјална платформа со нова доза сексапил и жешки фотки, на кои позира во топлес издание, облечена само во танга и шешир, среде пустина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

„Серијата фотографии од пустината продолжува“, им порача Деми на фановите, а ниту една од десетте милиони нејзини обожаватели не се пожали дека фотографиите се здодевни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

Деми позираше во Невада, а нејзините неизбежни реквизити на сетот беа нејзината каубојска капа и тангата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

To Top