Славни

Дел Торо распали со опасно длабоко и бујно деколте на црвениот тепих

Славниот американски модел Кара Дел Торо во петокот се појави на црвениот тепих од еден настан во Холивуд во фустан со длабоко деколте, пренесува The Inquisitr.

Дел Торо носеше долг розов фустан со долги ракави со длабоко деколте од дизајнерот Мајкл Костел.

Следбениците на манекенката на социјалните мрежи за само еден ден и дадоа нешто повеќе од 35.000 лајкови. Освен тоа , манекенката доби и стотици зборови со пофалби за нејзиниот предизвикувачки настап.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Ова издание за Дел Торо не е ново. Поточно, таа редовно ги почестува своите следбеници на Инстаграм со фотографии во бикини кои ја истакнуваат нејзината фигура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Манекенката на Инстаграм ја следат 1,1 милиони корисници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

To Top