Честитки, за кого? За Реал Мадрид!

Убавата Марјана Станојковска квалитетно го збуни добитникот на билет за Супер купот. Погледнете:

 

Кога во Trend Gastro Bar ќе добиеш карти за #UEFASuperCup2017 ?

Posted by Trend Caffe on Четврток, 27 јули 2017