Славни

Бујната манекенка објави фотка од ручекот, па „ги сервираше“ градите за главно јадење

Иако ги фотографирала шарените намирници, во прв план нормално дека ќе се најде нејзиното бујно деколте кога располага со толку обилни и жешки гради.

Деми Роуз на Инстаграм објави фотка на која позира во ресторан за време на ручек, но иако покрај фотографијата напиша: „Најслаткиот ручек“, малку кој посвети внимание на шарениот оброк во нејзината чнија.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Во прв план се најдоа нејзините бујни гради кои таа на своите фанови им ги сервираше во опасно жешко и отворено деколте – глетка која на многумина им го разбуди апетитот.

Фотографијата веднаш беше опсипана со позитивни коментари од типот: „Баш ми го подигна апетитот“ и „Ги ценам твоите сензуалност и женственост кои се видливи дури и на вакви обични фотки“.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

To Top