Бомбастичен дуел на шипка меѓу гимнастичарка и искусна бразилска стриптизерка


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Нашата конечна одлука е дека дуелот заврши – нерешено. Едноставно, не можеме да пресудиме во финеси чии потези беа поимпресивни – сите беа врвна изведба. Повелете, уживајте.