Бившата Плејбој зајачица сакаше да го погали слонот – тој сакаше да ѝ погали нешто друго


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Со оглед дека има позирано гола за голем број списанија за мажи, вклучително и фамозното „Плејбој“, разголеното позирање за неа не е ништо ново и непознато, но овој пат не очекуваше дека на ваков начин ќе ги открие своите бујни атрибути.

Франциа Џејмс, колумбиската убавица надарена со бујни гради и бивша Плејбој зајачица, сакаше да се фотографира и да го погали еден слон на кој му пријде со големо внимание. И палавиот слон очигледно сакаше да се фотографира со неа, но во малку поинакво издание и кадар.

Додека Франциа мислеше дека слонот само сака да се гали, „големиот батка“ почна да ја пика сурлата кај нејзините гради и да ја „пофаќа“ таму, додека во еден момент не го соблече и нејзиниот градник од дводелниот бикини.

Бившата Плејбој зајачица видеото го објави на нејзиниот затворен Инстаграм профил, но истото почна да се шири брзо по сите социјални мрежи, само во незначително скратена верзија која социјалните мрежи нема да ја цензурираат.