Бившата од Мбапе „знае како“


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Жешката убавица Марија Луиза Јакобели, која светот ја знае и како бивша девојка на францускиот фудбалски ас Килијан Мбапе, знае како да го привлече вниманието на своите 2,5 милиони следбеници на Инстаграм. Добитниот рецепт е редовно дозирање со сексапилни фотки.