Славни

Бивша Мис Бум Бум и екс проститутка му изваде нова афера на Кристиано Роналдо

Заедно со неговата планетарна слава и популарност поради неговите фудбалски вештини, но и неговиот мачо и „плејбој“ животен стил, за Кристиано Роналдо во пакет одат и љубовните афери и секс скандали, точни или неточни – тоа никогаш не се расчистува до крај, кои му ги вадат разни секс бомби и жени од повеќе страни на светот.

По обвинението од Американката Кетрин Мајорг за силување, сега и позната бразилска водителка и поранешна Мис Бум Бум Андреса Ураш открива дека имала секс со капитенот на Португалија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andressa Urach (@andressaurachoficial) on

Поранешната Мис Бум Бум во детали го опишала сексот со Кристиано. Но, Андреса нема некоја добра репутација, таа во минатото била и проститутка која се движела во елитните кругови,а друштво и правеле само мажи со длабок џеб.

Атрактивната Андреса признала дека до својата 27 година спиела со повеќе од 1000 мажи. „Го претворив своето тело во евтина роба!“, открила Андреса.

Според нејзините зборови, двајца фудбалери со кои имала секс ја препорачале кај Кристиано.

„Ме повика и ме праша дали навистина го имам најдобриот задник во Бразил. Додека бев во лифтот на хотелот срцето брзо ми чукаше, бидејќи знаев дека за неколку секунди ќе се сретнам со него. Ја отвори вратата од хотелската соба и ме пречека со насмевка на лицето повикувајќи ме внатре. Кратко разговаравме за тоа што ќе правиме, а потоа ме зграпчи. Имавме груб и див секс. Не можев да поверувам дека е таков. Роналдо е многу агресивен во кревет. Се заврши прилично брзо, напишала екс проститутката Андреса во автобиографијата.

Advertisements
To Top