Без трошка срам: Пар им се препушта на СТРАСТИТЕ во авион (ВИДЕО)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Брачен пар од Америка се смести во задниот дел од авионот надевајќи се на мирен и пријатен лет, но набрзо присуствуваа на жестока секс акција на еден пар.

Љубовниците кои биле сместени на седиштето во задниот ред од авионот, без трошка срам, почнале да разменуваат страсти пред очите на сите патници.

„Мама и тато сакаа пријатен лет за Мексико, а потоа ми го пишаа ова“. вели Килеј Тули на Твитер, а потоа ја сподели видео снимката од жешкиот секс.

Видеото го снимила нејзината мајка, која очигледно се забавувала, а на снимката може да се видам и останатите патници кои не се упатени во тоа што се случува во задниот дел на авионот – освен еден кој постојано гледа низ прозорецот, за да го игнорира сексот.

Авио-превозникот, Силвер ервејс ја потврди информацијата дека снимката настанала на лет на нивниот авион, но не ја коментираа природата на однесување на нивните патници. Твитот досега е прегледан повеќе од 6 милиони пати.

https://twitter.com/KileyTully/status/1008405393582804993