Атрактивната Русинка покажа со какви „топки“ располага (фото)


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Навивачките како што одминува Мундијалот се се повеќе расположени, а на трибините е се повеќе жешко.

Многу љубители на фудаблот и оние кои сакаат да гледаат убави девојки на трибините очекуваа многу од преубавите Русинки, а тие во последно време и ги оправдуваат очекувањата.

Имено, атрактивната Алена која е популарна и на друштвените мрежи каде што на Инстаграм ја следат повеќе од 16.000 фанови се појави на стадионот во необичен градник во облик на фудбалски топки.

Погледнете како изгледаше…

Таа присуствуваше и на отварањето во натпреварот помеѓу Русија и Саудиска Арабија, но тогаш се одлучи за нешто поинаков стајлинг.