Атрактивната Емили Ратајковски го покажа своето ФРАПАНТНО ТЕЛО во улогата во филмот „Welcome Home“ (ФОТО)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Атрактивната британска манекенка, Емили Ратајковски се покажа и во актерството, а во филмот „Welcome Home“ на радост на своите фанови уште еднаш покажа завидна фигура.

„Welcome Home“ е приказна за Кејси која ја глуми Емили Ратајковски и Брајан кој го глуми Арон Пол. Тие двајца најмуваат куќа во Италија за да ја спасат врската која им е во криза, но набрзо стануваат жртви на вистинскиот сопственик на куќата.

Емили се прослави како модел, но вели дека актерството е нејзината љубов, и дека би сакала да глуми во повеќе филмови.

„Би сакала повеќе да и се посветам на глумата, но во овој момент тешко е да пронајдете возбудливи проекти“, истакна Емили.