Aтрактивна манекенка уценувала ас на Денвер: 2.5 милиони долари или ќе го објавам нашето еротско видео (фото)

Играчот на американски фудбал и член на Денвер Бронкс, Вон Милер се најде во сериозен проблем поради снимка која ја поседува неговата поранешна девојка.

Милер додека бил со врска со Елизабет Руиз, бил снимен со телефон додека имале секс. Кога побарал од неа снимката да биде избришана, таа само му одговорила – те имам!

Недолго потоа Руиз барала од него два ипол милиони евра за снимката да исчезне.

Сепак, аемриканските медиуми пренесуваат дека Милер успеал некако да се извлече, па снимката не завршила во јавноста.

Во продолжение може да погледнете фотографии од атркативната Елизабет Руиз.

https://www.instagram.com/p/BkWBhnuBfJz/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bh0PEBynzs-/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BcTGfxpnI19/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BVkXriijU8m/?utm_source=ig_embed