Ариел ја нападнаа поради фотката на која позира без градник – еве кој ја бранеше


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Ариел Винтер објави фотографија на која позира без шминка, но на нејзино изненадување, публиката се запна и на нападна за нејзинот изглед дека наводно не носи градник, па во нејзина одбрана застана нејзината сестра од серијата која и двете ги прослави.

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

Кога се најде на мета на „троловите“, во заштита на Винтер застана Сара Хајленд. „До сите перверзници кои коментираат на оваа објава: Тргнете се од интернет и вратете се во своите кукли на надувување“, напиша таа.

Инаку, Сара Хајленд неодамна беше хоспитализирана поради здравствени проблеми, а на Инстаграм сподели фотографија на која позира со отечено лице. Сега, наводно, е во ред и одвај чека да се врати на работните ангажмани.

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on