Анушка е секс бомба која ја „голтаат“ над 6,6 милиони пара очи


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ана Владимировна Седокова е украинска пејачка и актерка. 35-годишната бомбастична убавица моментално е со адреса во Лос Анџелес, а на Инстаграм верно и посветено ја следат над 3,3 милиони обожаватели.

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on