Славни

Анџелина Џоли гола за Harper’s Bazaar

Славната холивудска актерка и режисерка Анџелина Џоли позираше целосно гола за насловната страница од списанието Harper’s Bazaar, за кое даде и интервју во кое откри живее по разводот од Бред Пит.

На фотографијата што ја сподели магазинот на Инстаграм, Анџелина позира целосно гола, покриена во проѕирен превез и тоа на неколку различни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Harper’s BAZAAR (@harpersbazaarus) on

Во едно интервју, Анџелина се опиша себеси како дива во срцето и “немирна”и откри дека сака да се пресели во странство, но Бред се спротивставува на тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Harper’s BAZAAR (@harpersbazaarus) on

„Би сакала да живеам надвор, што е она што ќе го сторам веднаш кога моите деца ќе наполнат 18 години. Во моментов, ние мора да бидеме блиску до нивниот татко“, изјави актерката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Harper’s BAZAAR (@harpersbazaarus) on

Таа раскажа дека „поминала многу“ во изминатите неколку години и дека носи „видливи и невидливи лузни“.

„За мене е потешко да се справам со невидливото. Животот многу се измени. Понекогаш боли и гледате дека ги повредува оние што ги сакате и не можете да бидете слободни како што бара вашиот дух. Сега чувствувам дека крвта ми се враќа во моето тело”, изјави холивудската ѕвезда.

To Top