Жените се „запалија“ по овој секси фраер – ги удри шок кога дознаа колку години има


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Азискиот манекен, модел и фотограф Чуандо Тан, со својот атрактивен изглед, е новата ѕвезда која ги освојува светските медиуми.

Иако има 50 години, со својот импресивно одржан и топ физички изглед, фраерот оддава впечаток дека има не повеќе од 25 години.

Профилот на овој сингапурски Дориан Греј е полн со негови заводливи и провокативни фотографии кои ги полнат гладните женски погледи од девојките и жените ширум цел свет кои се запалија по овој фраер.

Тан открива дека редовно вежба и дека никогаш не се бања доцна навечер или рано насабајле. Освен тоа, обожава да јаде луто пилешко.