За 16.000 долари се појави на журка во фирмата – таму им се слече гола (18+_


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


The Sun ја пренесува снимката од божиќната забава на една компанија која на старлетата Кети Прајс, позната како Џордан, ѝ плати 16.000 долари за да се појави на нивната журка. На снимката, пијаната 38-годишна Џордан парадираше со голи гради.

„Повеќе никогаш нема да пијам. Кога ќе се напијам сум вистински кошмар“, изјави таа после тоа.

Кети беше платена за да ја води програмата на забавата, а таа толку се начука што не можеше да стои нормално на нозе, ги навредуваше гостите и ги нарекуваше курви и гадови, а некој голото парадирање во ВЦ го сними со мобилен.

22-12-jordan-gola

Директорот од компанијата збесна поради тоа што забавата за која беше добро платена ја претвори во срам, а таа дома си замина со Ролс Ројс кој исто така беше платен од компанијата. Компромитирачкото видео од ВЦ-то можете да го погледнете ТУКА.