Славни

Во вакво издание „пазари“ Емили Ратајковски

Фамозната манекенка Емили Ратајковски од својот Инстаграм профил има направено вистински мал универзум на провокацијата, бикини моделите и заводливоста.

И едни од последните нејзини објавени фотографии се во таков контекст и манир. Емили позира облечена само по долна облека како „пазари“ во маркет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

На сите, сепак, им е јасно дека Емили се фотографирала намерно за да ја промовира најновата колекција долна облека со нејзиниот потпис.

„Сакате да видите што повеќе сетови како овој? Кажете ми што сакате и ќе го направиме“, објави американската убавица, заедно со фотографијата која досега собра 1,7 милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Сопственикот на оваа продавница секако бил воодушевен“, коментирал еден од нејзините милионски фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Advertisements
To Top