Внукот и другар му „црн како кај казанџија калаисан“ на чисто ја пореметија бабата!


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


@ezelcan14♬ son original – E R O L B T