Видео: Фаталната Ванда Нара покажа како изгледа кога се спрема за секс!


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Репрезентацијата на Аргентина ќе игра на Светското првенство во Русија без еден од најдобрите напаѓачи, Мауро Икарди.

Меѓутоа на Икарди тоа не му падна тешко па замина заедно со сопругата Ванда Нара да се одмори и опушти во егзотични краишта.

Со неговата секси сопруга не е тешко да се опуштите и да уживате, а Ванда покрај многуте фотографии објави и секси видео со кое покажа како изгледа кога се спрема за секс.

Seychelles Island ? ?? @wanda_icardi ?

A post shared by Mauro Icardi (@mauroicardi) on

?? Seychelles ? Fotografo @mauroicardi

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on