Веќе се соблече гола, најавува „спекатакл“ ако Русија ја елиминира Хрватска! (фото)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


И Марија Лиман го искористи Мундијалот за сопствена промоција.

Атрактивната руска водител и топ модел блесна во полн сјај на овогодинешното Светско првенство.

Секси, Русинката се соблече после победата над Саудиска Арабија, а пред натпреварот со Шпанија најави победа на својот тим.

Нејзините прогнози се покажаа како точни, а медиумите во оваа земја пренесуваат дека Марија најавува „спектакл“ доколу Русија ја елиминира Хрватска во четвртфиналето.

https://www.instagram.com/p/Bkh2-dvgP5M/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkPXTFLgHTM/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkcKigyAYiO/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkBKrHSlhbk/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkZdi49gXDY/?utm_source=ig_embed