Ванда Икарди пред огледало – длабокото деколте во прв план


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


Сопругата и агентка на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, фаталната Ванда Икарди, предизвика вистинска мала бура од реакции и коментари на Инстаграм со заводливите и провокативни фотографии кои ги објави.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Трите фотки кои Ванда ги објави за „Ноќта на вештерките“ направија бум на нејзиниот профил со над 5,7 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Облечена во црн, тесен едноделен костим со длабоко отворено деколте, Ванда пред огледалото во преден план ги истакна своите бујни „надоградени“ гради на фотките, за кои доби голем број комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on