УРНЕБЕСНО: Инсиње му ја „пукна душата“ на Балотели (видео)


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Италијанските репрезентативци моментално се во карантин пред натпреварот со Полска, а со Балотели и Инсиње секогаш е забавно.

Играчот на Наполи му приреди непријатено изненадување на Балотели. Се сокри позади завесати и го преплаши, а реакцијата на Балотели е урнебесна.

Видеото веднаш стана хит на социјалните мрежи.