Убавата девојка на босанскиот тенисер ги покажа градите! (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Дејана Живковиќ, српската манекенка која е во врска со босанскиот тенисер Дамир Џумхур, ги изненади следбениците на Инстаграм со покажувањето на голите гради.

A post shared by Deyana? (@dejanazivkovic) on

„Monday Fun Day“ напиша таа на фотографијата на која градите ги прекри со рацете.

A post shared by Deyana? (@dejanazivkovic) on

Манекенката која стана позната поради лошото однесување каде што ја исфрлија од српскиот топ модел, често знае да објави вакви секси фотографии на Инстаграм, но никој не веруваше дека ќе замине предалеку.

A post shared by Deyana? (@dejanazivkovic) on

За своето издание доби само комплименти. „Најубавата Србинка“ „преубава“, „Wow мускули“, се само некои од коментарите.

A post shared by Deyana? (@dejanazivkovic) on

A post shared by Deyana? (@dejanazivkovic) on

A post shared by Deyana? (@dejanazivkovic) on