Целосно друга приказна: Доналд и Меланија изненадија со однесувањето за Велигден


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Доналд и Меланија Трамп католичкиот Велигден го дочекаа во Палм Бич, во друштво на неговата ќерка Тифани и ја изненадија светската јавност со својот однос еден кон друг, откако во јавноста се крена огромна прашина после изјавата на порно актерката Сторми Даниелс за наводната секс афера со Трамп.

Американскиот претседател и првата дама делуваа хармонично пред фотографите, а Доналд цело време ја држеше за рака Меланија, додека Тифани одеше неколку чекори зад нив.

Дали станува збор само за обид да се остави позитивен впечаток дека меѓу нив двајца е сè во ред, или пак во бракот на семејството Трамп навистина цветаат ружи, останува да покаже времето.