Тајга не ги трга рацете од нејзиниот жежок задник во Мексико


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Романсата за Кајли Џенер и нејзиниот дечко Тајга продолжува. Парот беше фотографиран од папараците како „пие сонце“ на одмор во Мексико овие неколку дена.

А Тајга, како што може да се види од фотките, раце не тргна од секси задникот и жешкото тело на Кајли, уживајќи во и крај базенот.