Жешко

Сузи Кортез „спакувана“ како подарок за Нова Година

Фамозната Инстаграм ѕвезда и фудбалска навивачка Сузи Кортез ги заскокотка своите обожаватели на социјалните мрежи со провокативна и секси новогодишна честитка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

Атрактивната Сузи се соблече и на фановите им ги честиташе божиќните празници.и Нова Година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

Сузи одлучила да се соблече гола да стави црвена машна на интимните делови на телото и да се фотографира пред елка како новогодишен подарок и потоа фотките да ги објави на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

Поранешната Мис бум бум потоа била и во улогата на Баба мразица, а покажала и како добро игра билјард.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

Секако на сите фотки во преден план е секси задникот на Сузи која е голем фан на Барселона и Меси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

To Top