СПОДЕЛИ МУЗИКА: Кирил Џајковски feat. Lion D – „Music Man“


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Нов сингл на познатиот македонски диџеј и музичар Кирил Џајковски во соработка со Lion D. Видеото е снимено во јуни, на Skopje Street Festival.