Снимка од роденденот на „бесмртниот“ Џон МекКлејн


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бившата сопруга на славниот холивудски актер, Брус Вилис, мегапопуларната актерката Деми Мур, на Твитер објави видео од прославата на 68-от роденден на Брус.

Фановите на познатиот актер загрижено реагирале на видеото бидејќи забележале дека според нив Брус изгледа нестабилно на нозе, односно благо се лула и дека се гледаат трагите од тешката болест со која се бори, а забележале и дека му фали преден заб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

„Каде му отиде предниот заб?“, прашуваа некои фанови. „Ми доаѓаат солзи кога ќе го видам вака“, гласаше еден друг од коментарите.