Славни

Славната тенисерка откри како изгледа тестирањето на коронавирус (видео)

Руската тенисерка Светлана Кузњецова и откри на јавноста како изгледа тестирањето за коронавирус.

Искусната тенисерка на Инстаграм објави видео на кое се гледа како се тестира на КОВИД 19.

„Чувајте се и себе и ближните, останете на сигурно“, напиша тенисерката која за среќа е негативна на вирусот.

To Top