СКАНДАЛОЗНО: Орално задоволување помеѓу двајца свештеници, полицијата ги лиши од слобода (ВИДЕО)


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Двајца католички свештеници во САД се уапсени поради секс во јавност.

Диего Берио (39) и Едвин Кортез (30) разменувале страсти во изнајмен автомобил среде бел ден во Мајами. Минувачите забележувајќи ја оваа глетка веднаш повикале полиција.

Постариот го задоволувал помладиот

Полицаецот кој стигнал на местото на случувањето истакна дека Берио кој седел на совозачкото седиште орално го задоволувал младиот Кортез.

„Сите можеа да ја видат таа глетка. Моравме да им чукнеме на прозор да не забележат и да го прекинат односот“, истакна портпаролот на полицијата во Мајами Бич.

Берио е пуштен на слобода, додека неговиот партнер се уште не е.