Северина во тексас издание – одлични и заводливи модни комбинации


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Иако во центарот на медиумското внимание секогаш се наоѓа од различни аспекти (почнувајќи со секс снимката, па разводот, музиката, приватниот живот, бракот со младиот Којиќ и многу други моменти), Северина секогаш се држи до една константа – тоа е нејзиниот стил.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Овој пат своите обожаватели ги воодушеви и импресионираше со серија тексасни комбинации, а фотките, нормално, ги сподели на Инстаграм. Овие комбинации се и одлични препораки за пролетниот моден тренд.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Од тексас не се откажа ни во спотот за својата песна „Куда за викенд“.