Секси е, нема што: Селена Гомез (с)облечена само во танга

Селена Гомез го запали Инстаграм со фотката на која позира за модниот фотограф Мерт Алас, облечена само во жолта танга. Или поточно, соблечена само по танга.

A photo posted by Mert Alas (@mertalas) on

Со градите покриени со бела крпа, Селена позира заводливо гледајќи во огледалото, додека Алас си ја работи својата работа. Тој ја објави фотографијата на својот Инстаграм профил со опис: „Убавицата и ѕверот“.